سوالات متداول ایمیل مارکتینگ

[accordion style=”numbered” align=”full”]
[pane title=”یک ایمیل تبلیغاتی خوب باید حداقل چه شرایطی داشته باشد؟” ]
کلیه ایمیلها به INBOX دریافت کنندگان وارد شده و نه در Bulk mail آنها . / ایمیلها به روز و معتبر باشد و از طرق حساب شده جمع آوری شده باشد . / متن ارسالی واقعی و به دور از جنجال های تبلیغاتی بوده و شان مخاطب را در نظر بگیرد . / در متن ارسالی سایت یا آدرسی برای رجوع بعدی کاربران در نظر گرفته شود . / امکان ارسال مجدد به همان آدرس ها برای یادآوری وجود داشته باشد . / ایمیل ها طبقه بندی شده باشد .
[/pane]
[pane title=”چرا ایمیل مارکتینگ ؟”]
ارسال ایمیلهای تبلیغاتی یکی از بهترین و به صرفه ترین روش های تبلیغات در سطح شبکه جهانی اینترنت است. در این روش شرکتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه به هزاران و حتی ملیونها نفر در سرتاسر جهان معرفی نمایند. ، همچنین با توجه به نوع خدمات و محصولات می توان قشر خاصی از کاربران را برای معرفی محصولات انتخاب نمود و این خود دلیلی است بر هدفمند بودن این شیوه تبلیغاتی .
[/pane]
[pane title=”بعد از ارسال، سایت یا فروشگاه ما چه تعداد بازدیدکننده خواهد داشت ؟”]
درحالت کلی، برای ارسال هدفمند بالای ۹۵% و برای ارسال های غیر هدفمند و عمومی نزدیک به ۵۰% ایمیل اینباکس شده وجود خواهد داشت اما این مقدار تقریبی بوده و تعداد بازدید از وب سایت یا فروشگاه شما به دلایل زیر بستگی دارد:
سابجکت (موضوع) ایمیل تبلیغاتی
تعداد ایمیل های ارسالی (طبق تعرفه جدول)
زمان ارسال ایمیل گروهی
توضیحات و گرافیک فایل تبلیغاتی
نام فرستنده ایمیل
و چندین عامل دیگر …[/pane]
[pane title=”چگونه می توانم یک ایمیل تاثیر گذار ارسال کنم ؟”]
موضوع ایمیل ارسالی مهمترین قسمت ایمیل مارکتینگ است .از نوشتن موضوع های طولانی و خسته کننده به شدت اجتناب کنید . موضوع باید کوتاه و مختصر باشد و نظر خواننده را جلب کند .
روی متن خود تمرکز کنید . از توضیحات طولانی و خسته کننده پرهیز کنید . سعی کنید در چند خط یا چند پاراگراف کوتاه مهم ترین قسمت پیام خود را به مخاطبین انتقال دهید . در صورتی که وب سایت دارید می توانید ار خوانندگان دعوت کنید که ادامه مطالب را در سایت تان پیگیری کنند و سپس آدرس سایت خود را در متن قرار دهید .
از مخاطبین خود بخواهید کاری انجام دهند به عنوان مثال از آنها بخواهید که از سایت شما بازدید کنند و یا با شما تماس بگیرند .
[/pane]
[pane title=”بانک ایمیل چیست ؟”]
بانک ایمیل به لیستی از ایمیلهایی گفته میشود که شما برای انجام ایمیل مارکتینگ به آنها نیاز دارید. بانک ایمیل معمولا به صورت دسته بندی در شاخه ها حرفه ها و صنف های مختلف میباشد. در ارسال ایمیل تبلیغاتی دقت داشته باشید که یکی از مهمترین موارد و نکات در این امر معتبر بودن بانک ایمیل میباشد.[/pane]
[pane title=”نحوه عملکرد ایمیل مارکتینگ چگونه است؟”]
ارسال ایمیل گروهی نیازمند داشتن یک MailServer با رکوردهای Domainkey,SPF,rDNSو PTR میباشد که بر روی دامنه مرکزی و IP اصلی سرور شما بوجود آید. پس از آن شما نیاز به نرم افزار ایمیل مارکتینگ هم دارید که با پرداخت هزینه لایسنس آن, در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
[/pane]
[pane title=”آیا امکانات سطوح مختلف پنل های ایمیل با یکدیگر متفاوت است ؟”]
خیر ، امکانات و قابلیتهای تمامی پنل های ایمیل مارکتینگ یکسان است و تنها تفاوت در تعرفه ارسال و تعداد ایمیلی است که می توانید در هر سطح ارسال کنید . به طور مثال در پنل کلاس A فقط می توانید روزانه به ۷۲۰۰ نفر و با تعرفه ۱۱۰۰۰۰ تومان ارسال نمایید .
[/pane]
[pane title=”هزینه خدمات بصورت سالیانه است؟ نیاز به تمدید هم دارد؟”]
تمامی اشتراک های ایمیل مارکتینگ سالیانه است و طبعا پس از انقضاء نیاز به تمدید دارند و باید مجددا هزینه آن را برای یکسال دیگر پرداخت کنید. با این تفاوت که بابت تمدید، هزینه پایین تری نسبت به تعرفه اولیه را پرداخت خواهید نمود.
[/pane]
[pane title=”آیا می توانم در هر زمان که خواستم اشتراکم را ارتقاء دهم ؟”]
بله ، در هر زمان می توانید بصورت آنلاین پنل خود را ارتقاء دهید و فقط مبلغ ما به التفاوت پنل جدید با پنل قبلی را بپردازید.[/pane]
[/accordion]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

bonus veren bahis siteleri