درباره شرکت تبلیغاتی نقطه

معرفی و چشم انداز شرکت تبلیغاتی نقطه .

NOGHTEH ADVERTISING AGENCY

شرکت تبلیغاتی اردبیل

ساز و کار تجارت امروز ، بازاریابی و تبلیغات را به عنوان دو بازوی اصلی افزایش فروش و توسعه بازار شناخته است . در این میان شرکت هایی که در این زمینه به ارایه ی خدمات مشغولند ، با بکارگیری ابزارهای بازاریابی و تبلیغات ، فرصت ها و تمهیداتی را به سازمان ها ، ارگان ها و بنگاه ها تحمیل می نمایند .
کانون آگهی و تبلیغات نقطه در شرایط کنونی با اتکا به ارایه برنامه های دقیق و نوین تبلیغاتی ، ایده پردازی و تولید خلاقانه و باکیفیت جزء سازمان های باسابقه محسوب می شود . حمایت از فعالان حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، هدایت بازار آنها با معرفی ، توسعه و ترویج ، چشم انداز بلندمدت کانون تبلیغاتی نقطه است.
این گروه در سال ۱۳۸۴ بعنوان آتلیه طراحی گرافیک شکل گرفت و پس از طی مشکلات و کسب تجارب فراوان در گرایش های مختلف گرافیک دیزاین و تبلیغــات در اوایل سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید . تیم طراحی و تبلیغات نقطه مفتخر است در مدت زمان فعالیت خود با تعداد زیادی از مراکز و موسسات دولتی و غیر انتفاعی ، شرکت های دولتی و خصوصی همکاری تنگاتنگ داشته و به عنوان مشاور و مجری تبلیغاتی برای آن مراکز خدمت رسانی می کند.

آمار ما .

شما هم به جمع خانواده بزرگ نقطه بپیوندید

شماره پروانه شرکت
۳/۱۰۵۳/۱۴۷
سابقه فعالیت اعضا
۸-۱۵ سال
تعداد مشتریان
۴۵۵ نفر/واحد
تعداد پروژه های ارائه شده
۱۶۳۰ پروژه
  • آمار ارائه شده از ابتدای سال ۱۳۹۲ تا پایان سال ۱۳۹۸ می باشد .

گواهینامه ها و افتخارات ما .

برای شخصی که همه چیز دارد ، ما همه ی چیزهای دیگر را داریم !

اخبار نقطه .

تازه ترین اخبار و اطلاعیه های شرکت نقطه

درباره شرکت تبلیغاتی نقطه 1

مصاحبه نشریه یاز با مهندس سجاد عزیززاده مدیر پروژه شرکت نقطه

یاز – هادی عسگرزاده : مهندس سجاد عزیززاده برای آندسته از کسانی که با او رابطه داشته اند و شناختی نسبی از وی دارند شخصیتی هنری ...ادامه مطلب
درباره شرکت تبلیغاتی نقطه 2

مهندس سجاد عزیززاده : توسعه نوین کسب و کار توسط ابزاری به نام وب

نشریه جوان اردبیل / شماره ۲۳ / یکشنبه ۱۴ مهرماه ۱۳۹۲ : بسیاری از جنبه های کار و زندگی ، در قرن بیست و یکم توسط مجموعه گسترده ای ...ادامه مطلب
تبلیغات در اردبیل ، تبریز ، تهران و شیراز
bonus veren bahis siteleri