طراحی لوگو ، آرم ، نشان

طراحی لوگو تخصص ماست .

Logo / Logotype / Monogram

یکی از اصول اولیه و مهم برند سازی طراحی و ساخت لوگو یا نشان تجاری می باشد که از این طریق می توان به سریع ترین شکل ممکن اهداف، خدمات و محصولات برند خود را به مخاطب عرضه نموده و باعث ایجاد ارتباط بهتر با مشتری خود می شود.
لوگو یا آرم مانند امضا که نشانه ای برای اشخاص هستند نشانگر برند و یا موسسه صاحب آرم است.آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشاندهنده رد برجای مانده از او در آنجا است.
اگر به کمپانی های بزرگ دنیا دقت کنید متوجه آن خواهید شد که چه اندازه به طرح لوگوی خود اهمیت داده اند و گاهی صدها هزار دلار برای طراحی لوگو خود هزینه میکنند . چرا که به این مفهوم رسیده اند که لوگو فقط یک طرح گرافیکی نیست ، بلکه در جذب مشتری ، بالا بردن میزان فروش ، نشان دادن کیـفیت کمپـانی و ثـبت کردن کسب و کار خود در ذهن مخاطب تاثیر ‫مستقیم دارد که یکی از مهم ترین عوامل در پیشرفت و موفقیت یک کسب و کار می باشد .
توجه داشته باشید که لوگو به اندازه نام برند شما ، می تواند تاثیرگذار و امتیاز گیر ( در میان رقیبان شما ) باشد!

نمونه کار طراحی لوگو در اردبیل

انواع طراحی آرم و لوگو .

نمادین / نوشتاری / ترکیبی

ساخت لوگو و نشان تصویری ، همانطور که از نامش پیداست با استفاده از تصویر پیام خود را به بیننده منتقل می کند. این نوع از طراحی می تواند به نوعی الگوبرداری از خود محصولات تولیدی و یا اشکال انتزاعی و هندسی باشد.
در ساخت لوگو ها ممکن است از تکنیک های دوبعدی و سه بعدی استفاده شود که هرکدام با توجه به نوع فعالیت خود دارای جذابیت های خاص خود هستند.

طراحی نشان و آرم تجاری در اصفهان و شیراز
۱

نمادین ، سمبلیک یا آیکنیک

طراحی لوگو با استفاده از سمبل ها و یا نمادهای طبیعی در طبیعت
۲

لوگو تایپ ، آرم نوشتاری

لوگوی نوشتاری با نوع فونت اختصاصی و منحصر به فرد
۳

لوگو ترکیبی

ترکیبی از نماد و متن که نشان گر برند مورد نظر باشد

ویژگی های طراحی لوگو .

هر آنچه یک لوگو برای برند شدن نیاز دارد ارایه می دهیم !

طراحی مینیمال

مینیمال ، به معنای طراحی حداقلی با بالاترین بازده بصری است که حس اعتماد را به مخاطب القا می کند. تمامی نمونه لوگو های طراحی شده در گروه ما بر اساس این اصل مهم طراحی شده اند.

پشتوانه فکری قدرتمند

مهمترین موضوع در طراحی نشان تجاری برند، داشتن ایده ای منحصر به فرد است. ایده ای که بسیار ساده و به یادماندنی باشد. و ما این مهم را در پروژه های طراحی آرم و لوگو عملیاتی کرده ایم.

طراحی منحصر به فرد

برندهای طراحی شده در شرکت نقطه ، اصیل و اصولی است و خاص شما طراحی و اجرا می شود . لوگویی که در کنار رعایت اصول زیباشناسی ماهیت و منحصر به فرد و غیر کپی دارد.

رصد رقبا و مخاطبان هدف

ارتقا هویت بصری برند بدون رویکرد بررسی هوشمندانه رقبا اشتباهات بزرگ را به همراه دارد . تحول بصری برند زمانی بدون نقص اجرا می شود که مخاطبان اصلی برند شناسایی شوند .

یو پی اس

اسباب کشی و باربری اردبیل
خریدار ضایعات تهران