طراحی تقویم و سررسید

طراحی تقویم تخصص ماست .

CALENDAR DESIGN

طراحی تقویم و سررسید در اردبیل

می توان گفت یکی از موثرترین راههای تبلیغاتی برای هر موسسه یا شرکتی ارائه تقویم و سررسید سالیانه برای مشتریان است. بنابراین نوع مدل تقویم رومیزی از اهمیت زیادی برخوردار است. برای همین می توان انواع مدل ها از قبیل سنتی، طبیعت، گرافیکی سنتی، نقاشی، گرافیکی آبرنگ و سایر موارد را برای طراحی تقویم استفاده کرد که می تواند در جذب مشتری موثر باشد.
طراحی تقویم رومیزی از مهم ترین بخش های تولید و چاپ آن است. صفحه اول هر تقویم رومیزی به گونه ای باشد که در همان نگاه اول مخاطب را جذب کند. طراحی صفحات تقویم باید به صورت خوانا بوده و حروف و ارقام شمسی، هجری و میلادی آن به صورت مرتب در یک گوشه از تقویم نوشته شده باشد. همچنین ایام تعطیلی و مناسبتها نیز در آن به خوبی مشخص گردد.

طراحی سررسید تخصص ماست .

CALENDAR DESIGN

طراحی سالنامه تبلیغاتی در تبریز و تهران

سررسید تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی نفیس بسیار پر کاربرد است که شامل یک تقویم یک ساله همراه با اطلاعات کاربردی که به صورت پیوست در ابتدا، انتها و اواسط آن قرار دارد می باشد. در بیان دیگر سررسید و یا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه می باشد با این تفاوت که هر برگ این سررسید دارای تاریخ روزشمار به صورت شمسی، قمری و میلادی می باشد .
از آن جهت که از سررسید های تبلیغاتی می توان به صورت طولانی مدت استفاده کرد، این نوع از هدایای تبلیغاتی مدیریتی بسیارمورد توجه سفارش دهندگان و مشتریان آنان قرار گرفته است و می توان به آن به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی پر کاربرد و سودمند نگریست. سالنامه تبلیغاتی و یا سررسید تبلیغاتی می تواند در زمینه ها و موضوعات مختلفی طراحی شود و متناسب با نیاز سفارش دهندگان و مشتریان آنان ارائه گردد.

انواع تقویم و سررسید .

هدیه تبلیغاتی مناسب برای مشتریان شما !

طراحی تقویم و سررسید 1

تقویم رومیزی اداری

تقویم اداری به صورت روزشمار است، یعنی هر روز در یک برگ چاپ می شود. این تقویم به صورت پانچی دو حلقه ای طراحی شده است.
طراحی تقویم و سررسید 2

تقویم رومیزی پایه دار

تقویم پایه دار به صورت یک ماه در یک برگ تولید می شود که برگه های آن از نوع گلاسه است . تقویم های پایه دار تنوع بسیار بالایی در جنس و نوع پایه تقویم وجود دارد.
طراحی تقویم و سررسید 3

تقویم دیواری

در این نوع تقویم ، هر دوازده ماه در یک برگ طراحی شده و به تیراژ بالا تولید میشود. از این تقویم بیشتر در فروشگاه ها و مراکز اداری استفاده میشود.
طراحی تقویم و سررسید 4

سررسید وزیری

سررسید تبلیغاتی وزیری از نوع پر مصرف ترین و رایج ترین سررسید های تبلیغاتی می باشد، می تواند گزینه ای ایده آل برای مدیران، مهندسی و … به شمار آید.
bonus veren bahis siteleri