ریدیزاین (طراحی مجدد) سایت

ریدیزاین سایت تخصص ماست .

WEBSITE REDESIGN

ریدیزاین سایت

طراحی مجدد وب سایت به چندین دلیل انجام میشود که از مهمترین دلایل آن میتوان به مواردی همچون تغییر در ظاهر سایت ، بر طرف کردن ایرادات کدی و همچنین به روز رسانی ساختار و کدنویسی سایت اشاره کرد. همه ی این علت ها زمانی صحیح است که به جهت مثبت شدن و پیشرفت عملکرد وب سایت باشد .
بطور کلی بعد از چندین سال از زمان طراحی سایت سازمان یا شرکت ، در زمینه های مختلف بهبود پیدا کرده و پیشرفت میکند. حتی ممکن است دستخوش تغییرات بنیادی شده باشد.در این زمان لازم است که وبسایت نیز از جهات مختلف بازنگری شده و از نظر طراحی (گرافیکی) و امکانات ارتقاء یابد . همچنین بازسازی موجب سهولت در انجام امور ، افزایش سرعت سایت ، ارتقاء امکانات و بهبود عملکرد سایت نیز میشود.

کاربرد های ریدیزاین وبسایت .

چه زمانی نیازمند طراحی مجدد سایت هستید ؟

طراحی مجدد سایت در اردبیل
  • هر زمان که سایت فعلی کارایی و عملکرد مناسبی نداشته باشد
  • هر زمان که از طراحی و گرافیک فعلی خسته شدید یا نیازمند ارتقا باشد
  • هر زمان که الگوریتم های جدید معرفی شدند و سایت شما با این الگوریتم ها همخوانی نداشت
  • هر زمان که احساس کردید بازخورد مناسبی از کاربران سایت دریافت نمیکنید
  • هر زمان که به ساختار جدید در سایت نیاز داشتید
  • هر زمان که حداقل یک سال از آخرین تغییر گذشته است و شما طی این یک سال هیچ تغییری در ساختارهای سایت ایجاد نکردید

خدمات ریدیزاین سایت .

مواردی که در بازطراحی سایت تغییر می کنند

کدنویسی و استانداردسازی .

در این بخش تمامی کدهای قدیمی توسط آنالیزورهای مختلف ایرادیابی ، بهینه و اصطلاحا آپدیت میشود ، ورژن کدها و همچنین نوع نوشتار کدها مورد بررسی و کدها را بهبود و دسترسی های داخلی سایت را به روز میکنیم.

رابط و تجربه کاربری .

در این بخش به بررسی راه های بهبود کاربری سایت و این موضوع که کاربر در کجای سایت دسترسی خوبی ندارد میپردازیم و با توجه به قوانین جدید گوگل و پلتفرم های جدید و به روز دنیا رابط کاربری سایت را بازنویسی میکنیم.

گرافیک و طراحی بصری .

طراحی مجدد گرافیک سایت باعث ایجاد جذابیت های جدید شده و همچنین استفاده از تصاویر و حرکت های مختلف باعث ایجاد زیبایی و حس خوب در کاربران میگردد . طراحی گرافیک سایت همان قسمتی است که کاربران شما را جذب کرده و باعث ماندگاری در صفحه میشود که این نکته هم به سئو سایت شما کمک میکند و هم اعتبار بیشتری به سایت شما میبخشد.

ساختار جدید .

بازطراحی وب سایت در تبریز

در بخش ساختارها شما میتوانید بخش های جدید ، دسترسی های جدید ، محصولات جدید و خدمات جدید خود را در طراحی بگنجانید و به مخاطبین خود نمایش دهید ، برای مثال تا امروز سایت شما فروشگاه نداشته است ولی میخواهید در طراحی مجدد سایت فروشگاه اینترنتی به سایت اضافه کنید ، این کار در طراحی جدید امکان پذیر است .

نمونه بازطراحی .

قبل و بعد فرآیند ریدیزاین

ریدیزاین سایت دانش برتر بعد
سایت قبلی دانش برتر قبل

ریدیزاین موسسه دانش برتر
این وب سایت در ابتدا بصورت استاتیک و بدون سیستم مدیریت محتوا ایجاد شده بود که شرکت نقطه با توجه به نیاز کارفرما اقدام به ریدیزاین و پیاده سازی نموده است . در سایت جدید علاوه بر سیستم مدیریت محتوای پویا ، ساختار گرافیک و محتوای آن را نیز متناسب با استانداردهای گوگل و سئو تغییر داده ایم .

ریدیزاین اورال درب بعد
سایت قبلی اورال قبل

ریدیزاین شرکت اورال درب
در این وب سایت با توجه به درخواست کارفرما علاوه بر بومی سازی و تولید محتوای فارسی ، ساختار و گرافیک آن را نیز متناسب با برند و رنگ سازمانی شرکت کارفرما تغییر داده ایم . همچنین امکانات جدید همچون ماژول جستجو در سایت ، ماژول جوامع مجازی و فرم های اطلاعاتی متعدد اضافه شده است.

یو پی اس

اسباب کشی و باربری اردبیل
خریدار ضایعات تهران