تبلیغات ایمیلی

ایمیل مارکتینگ چیست .

EMAIL MARKETING

ارسال ایمیل تبلیغاتی اردبیل

ایمیل مارکتینگ ( بازاریابی و تبلیغات ایمیلی ) عبارت است از ارسال ایمیل با سرعت بالا به میلیونها نفر در سطح کشور جهت معرفی خدمات و یا محصولات خودتان و یا جلب بازدید کننده برای سایت یا وبلاگتان.
ارسال ایمیلهای تبلیغاتی یکی از بهترین و بصرفه ترین روش های تبلیغات در سطح شبکه جهانی اینترنت است. در این روش شرکتها و موسسات مختلف قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه به هزاران و حتی ملیونها نفر در سرتاسر جهان معرفی نمایند. همچنین با توجه به نوع خدمات و محصولات می توان قشر خاصی از کاربران را برای معرفی محصولات انتخاب نمود و این خود دلیلیست بر هدفمند بودن این شیوه تبلیغاتی .
چند جنبه وجوددارد که بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا میسازد .
بازاریابی با ایمیل یک فناوری ارسال(Push Technology) است. بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت ، محصول ، خدمات ، تبلیغ و…را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند ، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال میکنید. در واقع شما خودتان زمان و محتوای پیغامتان را تعیین میکنید . ثانیأ ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور (Telemarketing) است و بنابراین سرعت پاسخگوئی و بازگشت سرمایه فروش شما را افزایش میدهد.

انواع پنل های ارسال ایمیل .

ایمیل انبوه / ایمیل اینباکس / ایمیل اعتباری

پنل ایمیل انبوه .
این نوع پنل برای ارسال ایمیل به صورت انبوه به لیست افراد ناشناس با هدف جذب مشتری جدید می باشد . اکثر مشتریان این پنل ، لیست ایمیل های خود را یا از داخل اینترنت یا به وسیله نرم افزار های جمع آوری ایمیل بدست آورده اند و یا اینکه بانک ایمیل را خریداری کرده اند .
پنل ایمیل اینباکس .
تفاوت این پنل با پنل ایمیل انبوه ، در میزان اینباکس شدن ایمیل هایشان می باشد و از لحاظ امکانات ، هر دو پنل تمامی امکانات را دارا می باشند. در پنل اینباکس صددرصد ارسال (حداقل بالای ۹۵ درصد) اینباکس خواهند شد.در واقع ایمیل اینباکس مخصوص ارسال ایمیل به لیست مشتریان ، همکاران ، آشنایان یا ایمیل های فعال می باشد .
پنل ایمیل اعتباری .
پنل ایمیل اعتباری برای کسانی مناسب می باشد که در تعداد نامشخص در طول سال ارسال ایمیل به مخاطبین خود می خواهد داشته باشند . اعتبار باقی مانده پنل شما قابل انتقال به دوره بعد نیز خواهد بود .

تعرفه ارسال ایمیل تبلیغاتی  .

شروع قیمت فقط ۱۰ ریال برای هر ایمیل !

پنل انبوه ۱ پنل انبوه ۲ پنل انبوه ۳ پنل انبوه ۴
۳۰۰ ارسال در ساعت ۶۰۰ ارسال در ساعت ۹۰۰ ارسال در ساعت ۱۲۰۰ ارسال در ساعت
تعداد ۱ پنل تعداد ۲ پنل تعداد ۳ پنل تعداد ۴ پنل
۲۵۰ هزارتومان یکماهه ۴۵۰ هزارتومان یکماهه ۷۰۰ هزارتومان یکماهه ۹۰۰ هزارتومان یکماهه
۲.۵ میلیون یکساله ۴ میلیون یکساله ۶ میلیون یکساله ۸ میلیون یکساله
پنل اینباکس ۱ پنل اینباکس ۲ پنل اینباکس ۳ پنل اینباکس ۴
تعداد ارسال ۱۰ هزارتایی تعداد ارسال ۴۰ هزارتایی تعداد ارسال ۸۰ هزارتایی تعداد ارسال ۱۵۰ هزارتایی
۱۰۰ هزار تومان ۳۵۰ هزار تومان ۶۰۰ هزار تومان ۹۰۰ هزار تومان
پنل اعتباری ۱ پنل اعتباری ۲ پنل اعتباری ۳ پنل اعتباری ۴
تعداد ارسال ۱۰ هزارتایی تعداد ارسال ۲۰ هزارتایی تعداد ارسال ۱۰۰ هزارتایی تعداد ارسال ۴۰۰ هزارتایی
۵۰ هزارتومان یکساله ۱۰۰ هزارتومان یکساله ۵۰۰ هزارتومان یکساله ۹۰۰ هزارتومان یکساله

ایمیل مارکتینگ تبریز و ارومیه

 • قابلیت ایمپورت ایمیل با فرمتهای مختلف txt
 • امکان ایمپورت ایمیل با فرمت CSV
 • امکان ایمپورت دستی ایمیل به تعداد ۱ الی چند میلیون
 • حذف خودکار ایمیل های تکراری و ناقص از لیست ایمیل
 • امکان ایجاد تعداد نامحدود اشتراک
 • قابلیت تغییر نام فرستنده
 • امکان تعیین نام برای ایمیل دریافت کننده پاسخ
 • قابلیت قرار دادن فایل پیوست
 • قابلیت درج عکس ،لینک و کد اچ تی ام ال
 • دارای قالب اچ تی ام ال پیش فرض و ویرایشگر حرفه ای متن
 • دارای بیش از ۶۰ قالب حرفه ای در موضوعات متنوع
 • قابلیت ساخت قالب بطور دستی و پیشرفته
 • قابلیت تعریف بازه های زمانی متناوب و منظم
 • امکان متوقف کردن و ادمه دادن ایمیلهای در حال ارسال
 • سیستم پیشرفته ی تاریخچه ارسالات
 • دارای آمارگیر هوشمند تعداد ایمیلهای ارسال شده
 • قابلیت ارسال پاسخ خودکار
 • پردازش فول اتوماتیک ارسال،دریافت و تایید و رد ایمیل
 • دارای کلیک شمار حرفه ای
 • داشتن کنترل پنل بسیار ساده با زبان فارسی

سوالات متداول .

پرسش و پاسخ های رایج ایمیل مارکتینگ

ارسال پست الکترونیکی تبلیغاتی در اردبیل

بعد از ارسال ، سایت یا فروشگاه ما چه تعداد بازدیدکننده خواهد داشت ؟

درحالت کلی، برای ارسال هدفمند بالای ۹۵% و برای ارسال های غیر هدفمند و عمومی نزدیک به ۵۰% ایمیل اینباکس شده وجود خواهد داشت اما این مقدار تقریبی بوده و تعداد بازدید از وب سایت یا فروشگاه شما به دلایل زیر بستگی دارد:
سابجکت (موضوع) ایمیل تبلیغاتی / تعداد ایمیل های ارسالی (طبق تعرفه جدول) / زمان ارسال ایمیل گروهی / توضیحات و گرافیک فایل تبلیغاتی / نام فرستنده ایمیل / و چندین عامل دیگر …

یک ایمیل تبلیغاتی خوب باید حداقل چه شرایطی داشته باشد ؟

کلیه ایمیلها به INBOX دریافت کنندگان وارد شده و نه در Bulk mail آنها . / ایمیلها به روز و معتبر باشد و از طرق حساب شده جمع آوری شده باشد . / متن ارسالی واقعی و به دور از جنجال های تبلیغاتی بوده و شان مخاطب را در نظر بگیرد . / در متن ارسالی سایت یا آدرسی برای رجوع بعدی کاربران در نظر گرفته شود . / امکان ارسال مجدد به همان آدرس ها برای یادآوری وجود داشته باشد . / ایمیل ها طبقه بندی شده باشد .

نحوه عملکرد ایمیل مارکتینگ چگونه است ؟

ارسال ایمیل گروهی نیازمند داشتن یک سرور ایمیل می باشد که بر روی دامنه مرکزی و آی پی اصلی سرور شما بوجود آید. پس از آن شما نیاز به نرم افزار ایمیل مارکتینگ هم دارید که با پرداخت هزینه لایسنس آن , در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آیا امکانات سطوح مختلف پنل های ایمیل با یکدیگر متفاوت است ؟

خیر ، امکانات و قابلیتهای تمامی پنل های ایمیل مارکتینگ یکسان است و تنها تفاوت در تعرفه ارسال و تعداد ایمیلی است که می توانید در هر سطح ارسال کنید .

چگونه می توانم یک ایمیل تاثیر گذار ارسال کنم ؟

موضوع ایمیل ارسالی مهمترین قسمت ایمیل مارکتینگ است .از نوشتن موضوع های طولانی و خسته کننده به شدت اجتناب کنید . موضوع باید کوتاه و مختصر باشد و نظر خواننده را جلب کند .
روی متن خود تمرکز کنید . از توضیحات طولانی و خسته کننده پرهیز کنید . سعی کنید در چند خط یا چند پاراگراف کوتاه مهم ترین قسمت پیام خود را به مخاطبین انتقال دهید . در صورتی که وب سایت دارید می توانید ار خوانندگان دعوت کنید که ادامه مطالب را در سایت تان پیگیری کنند و سپس آدرس سایت خود را در متن قرار دهید .از مخاطبین خود بخواهید کاری انجام دهند به عنوان مثال از آنها بخواهید که از سایت شما بازدید کنند و یا با شما تماس بگیرند .

بانک ایمیل چیست ؟

بانک ایمیل به لیستی از ایمیلهایی گفته میشود که شما برای انجام ایمیل مارکتینگ به آنها نیاز دارید. بانک ایمیل معمولا به صورت دسته بندی در شاخه ها حرفه ها و صنف های مختلف میباشد. در ارسال ایمیل تبلیغاتی دقت داشته باشید که یکی از مهمترین موارد و نکات در این امر معتبر بودن بانک ایمیل میباشد.

هزینه خدمات بصورت ماهانه یا سالیانه است ؟ نیاز به تمدید هم دارد؟

تمامی اشتراک های ایمیل مارکتینگ هم بصورت ماهانه و هم سالیانه است و طبعا پس از انقضاء نیاز به تمدید دارند و باید مجددا هزینه آن را برای موعدهای دیگر پرداخت کنید. با این تفاوت که بابت تمدید ، هزینه پایین تری نسبت به تعرفه اولیه را پرداخت خواهید نمود.

آیا می توانم در هر زمان که خواستم اشتراکم را ارتقاء دهم ؟

بله ، در هر زمان می توانید بصورت آنلاین پنل خود را ارتقاء دهید و فقط مبلغ ما به التفاوت پنل جدید با پنل قبلی را بپردازید.