طراحی وب سایت داینامیک

بسیاری از صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ، جلب مشتریان جدید و فروش محصولات خود هستند. اما در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌گردد. از همین رو طراحی یک وب سایت مناسب، اولین گام در جذب مشتریان جدید در بازاریابی اینترنتی است.

طراحی سایت های اینترنتی به دو صورت داینامیک و استاتیک انجام می پذیرید . سایتهای استاتیک یکبار طراحی می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آنها قرار می‌گیرد و پس از آن برای تغییر در آنها نیاز به دانش فنی است که توسط شرکت طراح انجام می پذیرد . البته عدم امکان ایجاد تغییر در این نوع از سایتها توسط افراد عادی سبب تمرکز در گرافیک و ظاهر سایت می‌شود . به طور کلی سایت های استاتیک برای افراد ، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیازمند به تغییر در محتوای سایت هستند .

در سایت های داینامیک محتوای سایت بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است . در اینگونه از سایتها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند مانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می‌شود و توسط افراد دیگری بارها تکمیل می‌شود .

نمودارزیر میزان استفاده بازاریابان چندین کشور ازتکنیک های مختلف تبلیغات آنلاین رانشان می دهد. طبق نمودار بازاریابان 88 درصد از تکنیک بازاریابی اینترنتی با ایجاد وب سایت در جذب مشتریان و فروش محصولات خود استفاده برده اند ، از این میزان 50 درصد تاثیر موثر و 43 درصد تاثیر نسبی روی مشتریان داشته است که این درصد نشاندهنده بیشترین میزان موفقیت برای جذب سرمایه در روش های تبلیغاتی می باشد .

ميزان استفاده   تاثيرگذاري موثر   نسبتا تاثيرگذار   بدون تاثير
اطلاعات بیشتر در وب سایت http://distributedmarketing.org
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس