طراحی وب سایت اختصاصی

گاهی اوقات مشتری نیازی فراتر از یک سایت معمولی خواهد داشت.نیازهایی که با استفاده از تکنولوژی و تلفیق مکانیزم های مختلف در یک سایت میتوان به خوبی پاسخگوی آنها بود.هر مجموعه با توجه به اهداف تعریف شده خود خدمات قابل ارائه ای به مشتریان، کارکنان و شرکای تجاری خود دارد، ماهیت برخی از این خدمات به گونه ای است که ارائه آن را به صورت کاملا الکترونیکی میسر میسازد.
شناسایی این خدمات و تبدیل فرآیند های سنتی به الکترونیکی با توجه به اینکه معمولاً مراحل و فرآیند های سنتی و الکترونیکی مطابق یکدیگر نیست از پیچیدگی خاصی برخوردار است. با توجه به این مسائل سایت نو در طراحی و اختصاصی سازی سایت ها به کمک متخصصین و کارشناسان تحلیل خود به شناسایی این نیازها و تطبیق آنها با فرآیند های الکترونیکی دنیای وب می پردازد.
اصلی ترین و مهم ترین انگیزه ی متقاضیان طراحی سایت های اختصاصی ارائه خدمات منحصر بفرد و خاص مجموعه به صورت الکترونیکی در کنار وب سایت طراحی شده است. در همین راستا در طراحی این سایت ها سعی بر این خواهد بود که با تحلیل و بررسی فرآیند های مورد نیاز به بهترین و کاربردی ترین نتیجه دست یافته و ایجاد درآمدزایی نمود.

different

فرآیند طراحی وب سایت های اختصاصی


ravandweb

یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس