سوالات متداول ایمیل مارکتینگ

 1. ۱
  یک ایمیل تبلیغاتی خوب باید حداقل چه شرایطی داشته باشد؟

  کلیه ایمیلها به INBOX دریافت کنندگان وارد شده و نه در Bulk mail آنها . / ایمیلها به روز و معتبر باشد و از طرق حساب شده جمع آوری شده باشد . / متن ارسالی واقعی و به دور از جنجال های تبلیغاتی بوده و شان مخاطب را در نظر بگیرد . / در متن ارسالی سایت یا آدرسی برای رجوع بعدی کاربران در نظر گرفته شود . / امکان ارسال مجدد به همان آدرس ها برای یادآوری وجود داشته باشد . / ایمیل ها طبقه بندی شده باشد .

 2. ۲
  چرا ایمیل مارکتینگ ؟

  ارسال ايميلهاي تبليغاتي يكي از بهترين و به صرفه ترين روش هاي تبليغات در سطح شبكه جهاني اينترنت است. در اين روش شركتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با كمترين هزينه به هزاران و حتي مليونها نفر در سرتاسر جهان معرفي نمايند. ، همچنين با توجه به نوع خدمات و محصولات مي توان قشر خاصي از كاربران را براي معرفي محصولات انتخاب نمود و اين خود دليلي است بر هدفمند بودن اين شيوه تبليغاتي .

 3. ۳
  بعد از ارسال، سایت یا فروشگاه ما چه تعداد بازدیدکننده خواهد داشت ؟

  درحالت کلی، برای ارسال هدفمند بالای ۹۵% و برای ارسال های غیر هدفمند و عمومی نزدیک به ۵۰% ایمیل اینباکس شده وجود خواهد داشت اما این مقدار تقریبی بوده و تعداد بازدید از وب سایت یا فروشگاه شما به دلایل زیر بستگی دارد:
  سابجکت (موضوع) ایمیل تبلیغاتی
  تعداد ایمیل های ارسالی (طبق تعرفه جدول)
  زمان ارسال ایمیل گروهی
  توضیحات و گرافیک فایل تبلیغاتی
  نام فرستنده ایمیل
  و چندین عامل دیگر …

 4. ۴
  چگونه می توانم یک ایمیل تاثیر گذار ارسال کنم ؟

  موضوع ایمیل ارسالی مهمترین قسمت ایمیل مارکتینگ است .از نوشتن موضوع های طولانی و خسته کننده به شدت اجتناب کنید . موضوع باید کوتاه و مختصر باشد و نظر خواننده را جلب کند .
  روی متن خود تمرکز کنید . از توضیحات طولانی و خسته کننده پرهیز کنید . سعی کنید در چند خط یا چند پاراگراف کوتاه مهم ترین قسمت پیام خود را به مخاطبین انتقال دهید . در صورتی که وب سایت دارید می توانید ار خوانندگان دعوت کنید که ادامه مطالب را در سایت تان پیگیری کنند و سپس آدرس سایت خود را در متن قرار دهید .
  از مخاطبین خود بخواهید کاری انجام دهند به عنوان مثال از آنها بخواهید که از سایت شما بازدید کنند و یا با شما تماس بگیرند .

 5. ۵
  بانک ایمیل چیست ؟

  بانک ایمیل به لیستی از ایمیلهایی گفته میشود که شما برای انجام ایمیل مارکتینگ به آنها نیاز دارید. بانک ایمیل معمولا به صورت دسته بندی در شاخه ها حرفه ها و صنف های مختلف میباشد. در ارسال ایمیل تبلیغاتی دقت داشته باشید که یکی از مهمترین موارد و نکات در این امر معتبر بودن بانک ایمیل میباشد.

 6. ۶
  نحوه عملکرد ایمیل مارکتینگ چگونه است؟

  ارسال ایمیل گروهی نیازمند داشتن یک MailServer با رکوردهای Domainkey,SPF,rDNSو PTR میباشد که بر روی دامنه مرکزی و IP اصلی سرور شما بوجود آید. پس از آن شما نیاز به نرم افزار ایمیل مارکتینگ هم دارید که با پرداخت هزینه لایسنس آن, در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 7. ۷
  آیا امکانات سطوح مختلف پنل های ایمیل با یکدیگر متفاوت است ؟

  خیر ، امکانات و قابلیتهای تمامی پنل های ایمیل مارکتینگ یکسان است و تنها تفاوت در تعرفه ارسال و تعداد ایمیلی است که می توانید در هر سطح ارسال کنید . به طور مثال در پنل کلاس A فقط می توانید روزانه به ۷۲۰۰ نفر و با تعرفه ۱۱۰۰۰۰ تومان ارسال نمایید .

 8. ۸
  هزینه خدمات بصورت سالیانه است؟ نیاز به تمدید هم دارد؟

  تمامی اشتراک های ایمیل مارکتینگ سالیانه است و طبعا پس از انقضاء نیاز به تمدید دارند و باید مجددا هزینه آن را برای یکسال دیگر پرداخت کنید. با این تفاوت که بابت تمدید، هزینه پایین تری نسبت به تعرفه اولیه را پرداخت خواهید نمود.

 9. ۹
  آیا می توانم در هر زمان که خواستم اشتراکم را ارتقاء دهم ؟

  بله ، در هر زمان می توانید بصورت آنلاین پنل خود را ارتقاء دهید و فقط مبلغ ما به التفاوت پنل جدید با پنل قبلی را بپردازید.

یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس